نمایندگی فروش درصدی

خیلی از کاربرهای راکت هاست، بارها درخواست ارائه نمایندگی درصدی محصولات و سرویس های راکت هاست رو داشتن که بالاخره این مهم رو به سرانجام رسوندیم...
این نمایندگی درصدی برای کسایی که نمایندگی هاست رایگان دارن، خیلی میتونه مفید باشه و وسیله ای بدون دردسر برای کسب درامد!
نمایندگی درصدی فروش سرویس های راکت هاست به این صورته که:
1- شما تحت برند سایت خودتون و بدون اینکه هیچ گونه نامی از راکت هاست برده بشه، سرویس های راکت هاست رو با قیمت مورد نظر خودتون(1*) در سایتتون قرار دیدید.
2- مشتری به شما سفارش میده و شما اطلاعات سرویس درخواستی مشتری به همراه اطلاعات خود مشتری رو برای ما ارسال میکنید.
3- ما سرویس درخواست شده از سمت شما رو به صورت آنی برای شما ارسال میکنیم و بعد شما وجه رو هروقت از مشتری گرفتید(2*) با کسر 16 درصد از قیمت اصلی اون سرویس در راکت هاست به ما پرداخت میکنید.
1* مثلا یک سرویس هاست ابری با کد P1 که قیمتش 24000 تومان هست رو شما میتونید با هر قیمتی که خواستید بفروشید.
2* مثلا همون سرویس هاست ابری با کد P1 که قیمتش 24000 تومان هست رو اگه همون 24000 به مشتری بفروشید، میزان 16 که برابره با 3840 تومان رو برای خودتون نگه میدارید و مبلغ 20160 تومان رو به ما میپردازید. کما اینکه میتونید همین سرویس رو با قیمتی خیلی بیشتر هم به فروش برسونید.
* در این نمایندگی درصدی ، هر سرویس درخواستی شما ، قبل از دریافت وجه ارائه میشه اما اگه سرویس درخواستی شما، سرور مجازی باشه، اول وجه دریافت میشه.
* تا 4 روز کاری بعد از ارائه سرویس مورد نظر، شما باید وجه مورد نظر رو به راکت هاست بپردازید. در غیر اینصورت، سرویس مورد نظر، مسدود میشه.
*شما از این روش میتونید همه محصولات ارائه شده در راکت هاست رو با کسب سود درصدی درج شده در بالا به فروش برسونید.
* این نمایندگی هیچ محدودیت زمانی نداره و هروقت که بخواهید میتونید همکاری رو با ما شروع کنید.
*برای دریافت این نمایندگی هم نیاز به انجام هیچ کاری نیست. جز اینکه وقتی محصولات راکت هاست رو در سایتتون معرفی و درج کردید، یه ایمیل به [email protected] بزنید و آدرس سایتتونو اعلام کنید.

نصب رایگان سیستم مدیریت محتوای مورد نظر شما